Moim celem jest wspieranie drugiego człowieka w poszukiwaniu jego indywidualnego potencjału w sporcie, biznesie i życiu prywatnym. 

TY jesteś ekspertem w swoim życiu zawodowym i prywatnym oraz posiadasz wszystkie niezbędne zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu, jak również znasz odpowiedzi niezbędne do skutecznego działania.

JA dzięki swojej wiedzy dotyczącej procesu coachingowego, treningu mentalnego, znajomości odpowiednich narzędzi, aktywnego słuchania oraz umiejętności zadawania odpowiednich pytań, pomogę Ci eksplorować Twój wewnętrzny potencjał, abyś uzyskane dzięki temu zasoby, mógł wykorzystać do osiągnięcia celu.

Pracuję indywidualnie i z zespołami.

Swoją ścieżkę zawodową buduję pracując z ludźmi w różnych obszarach, m.in. sportowym, biznesowym, edukacyjnym i medialnym. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu.  Jestem menadżerem kultury, dziennikarzem prasowy – freelancerem, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR.

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching).

Koordynuję działalność Klubu Coacha w Katowicach.

Jestem pasjonatem i twórcą różnych form teatralnych. Swoje długoletnie doświadczenie teatralno-filmowe wykorzystuję pracując autorskimi metodami. 

Medialnie
Aktywnie
Rozmowa
Warsztatowo
Dialog
Kongres Psychologii Sportu w Warszawie
Improwizacja Praktyczna
Akademia WSB Dąbrowa Górnicza
Ludzie
Potrzeba rozmowy