Moim celem jest wspieranie drugiego człowieka w poszukiwaniu jego indywidualnego potencjału w sporcie, biznesie i życiu prywatnym.

TY jesteś ekspertem w swoim życiu zawodowym i prywatnym oraz posiadasz wszystkie niezbędne zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu, jak również znasz odpowiedzi niezbędne do skutecznego działania.

JA dzięki swojej wiedzy dotyczącej procesu coachingowego, treningu mentalnego, znajomości odpowiednich narzędzi, aktywnego słuchania oraz umiejętności zadawania odpowiednich pytań, pomogę Ci eksplorować Twój wewnętrzny potencjał, abyś uzyskane dzięki temu zasoby, mógł wykorzystać do osiągnięcia celu.

Pracuję z ludźmi od ponad 20 lat. Jestem pedagogiem, nauczycielem akademickim, trenerem mentalnym i dyplomowanym coachem. Za mną wiele godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz w gabinecie podczas sesji coachingowej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Jestem dyplomowanym menadżerem kultury, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR.

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching).

Pracuję również w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Bliskie jest mi także komunikowanie się z drugim człowiekiem wg struktur NVC. 

Za mną wiele kursów i warsztatów doskonalących moje kompetencje zawodowe. Ciągle doskonalę swoje umiejętności trenerskie, terapeutyczne i coachingowe.

Jestem pasjonatem różnych form teatralnych. Kocham windsurfing i jogę.

Medialnie
Aktywnie
Rozmowa
Warsztatowo
Dialog
Kongres Psychologii Sportu w Warszawie
Improwizacja Praktyczna
Akademia WSB Dąbrowa Górnicza
Ludzie
Potrzeba rozmowy