Moim celem jest wspieranie drugiego człowieka w poszukiwaniu jego indywidualnego potencjału w sporcie, biznesie i życiu prywatnym.

TY jesteś ekspertem w swoim życiu zawodowym i prywatnym oraz posiadasz wszystkie niezbędne zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu, jak również znasz odpowiedzi niezbędne do skutecznego działania. Ja będę Ci towarzyszył i wspierał w procesie zmiany. 

Pracuję z ludźmi od ponad 20 lat. Za mną wiele godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz w gabinecie podczas sesji. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Jestem dyplomowanym menadżerem kultury i doradcą wizerunkowym. 

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). 

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam II stopień ( w trakcie certyfikacji). .  

Jestem w trakcie pięcioletniego Akredytowanego Kursu Psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo – ericksonowskim w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Za mną wiele kursów i warsztatów doskonalących moje kompetencje zawodowe. Ciągle doskonalę swoje umiejętności trenerskie, terapeutyczne i coachingowe. Systematycznie się superwizuję. 

Uwielbiam windsurfing, jogę i teatr. Od wielu lat prowadzę warsztaty z improwizacji scenicznej. 

Rozmowa- Z Oktawią Nowacką i Katarzyną Kopeć- Ziemczyk
Warsztatowo
Dialog
Kongres Psychologii Sportu w Warszawie
Improwizacja Praktyczna
Akademia WSB Dąbrowa Górnicza
Ludzie
Rozmowa z Pawłem Sławikiem- kierowcą rajdowym.
Moja pasja
Rozmowa z Martą Pudą
Cudowne Dziewczyny z Fundacji Graj z głową