To już 7 edycja wyjazdu do Chorwacji na windsurfing i trening mentalny, a 4 z jogą!
Słońce, plaża, przyjemne spacery po miasteczku – Omiś- i wypad do Splitu. Wspólna wędrówka w górę, gdzie zobaczysz piękny widok na wybrzeże. Powitalny grill na plaży, codzienna poranna dawka ruchu na dobry dzień, kurs windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania i trening mentalny dla uczestników!
Oznacza to, że na pewno nie będziesz się nudzić z nami, jeśli lubisz aktywnie wypoczywać.
Wyjazd ten jest idealnie zaplanowany dla rodzin (dzieci też mogą uczestniczyć w zajęciach i kursach), par i singli.

Już z doświadczenia wiemy, że wszyscy się tam dobrze czują i sporo z Was wraca kilkakrotnie na wakacje z nami!

📍 Sprawy organizacyjne:
termin: 27 sierpnia – 3 wrzesień 2022
inwestycja: 380 euro

📍 w cenie:
🔹Zakwaterowanie w apartamentach 3***
🔹Kurs windsurfingu (5h z instruktorem, 3h możliwości pływania samodzielnie)
🔹Poranna joga na plaży z Jogadom
🔹Zajęcia treningu mentalnego z @Rogor coaching and more
🔹Impreza integracyjna z grillem
🔹Wieczorne zwiedzanie Splitu w języku polskim
🔹Wycieczka w góry, na fortecę skąd rozciąga się piękny widok na wybrzeże
📍 dodatkowe koszty:
– dojazd (we własnym zakresie; polecamy bezpośrednie połączenie do Splitu linią Wizzair z Katowic lub Warszawy)
– wyżywienie
☀️ Jak wygląda dzień?
O poranku, koło 8-9 rano wspólnie spotykamy się na zajęciach jogi na plaży. Później wyruszamy na wspólne, bądź indywidualne śniadanie i spotykamy się na krótkich warsztatach z Rafałem.
Godziny windsurfingu uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego czasami na kurs idziemy rano, czasem popołudniu – ustalamy to na bieżąco.
Wieczorne atrakcje, to: grill na plaży i wspólna integracja, wycieczka do Splitu i zwiedzanie miasta z przewodnikiem, chętnie też w ostatni wieczór zarezerwujemy stolik i wybierzemy się na wspólną kolację na koniec aktywnego tygodnia!
W jeden poranny dzień, zamiast jogi wybieramy się zdobywać Fortecę (ze względu na upały najlepiej jest wyruszyć wczesnym rankiem).
🏄‍♀️ O kursie windsurfingu:
W cenie kursu otrzymasz sprzęt do zajęć, kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną. Podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu. Grupa nie będzie większa niż 6 osób, a szkolenie zawsze rozpoczyna się najwcześniej o godzinie 11.00.
🧠 Trening mentalny:
Spotkamy się 2-3 razy na wspólnych warsztatach. Będzie lekko i przyjemnie, porozmawiamy o tym czym są przekonania i jak łatwo pomylić je z faktami. Chętnie będę wspierał Twoje sukcesy i pomagał w niepowodzeniach na desce, motywując i rozmawiając o tym, co się wydarza (oczywiście jeśli będziesz miał/a na to ochotę). Te trudności pomogą Tobie i mi pokazać, jak właściwe podejście, czy na desce, czy w życiu może zmienić się wraź ze zmianą myślenia. Niech ten czas będzie inspirującym czasem!
🧘 Joga:
Poranna praktyka jogi obudzi nasze ciała, rozrusza je i pozwoli dobrze zacząć dzień. Poza tym zajmiemy się też tym, co boli po wcześniejszym dniu pływania, albo uzupełnimy trening windsurfingu o dobry i potrzebny ruch! Poranna praktyka przed rozpoczęciem zajęć windsurfingowych przygotuje i rozgrzeje nasze mięśnie, ścięgna i stawy, pobudzi krążenie i doda energii. Dzięki praktyce jogi uzyskujemy siłę, witalność oraz tak potrzebny na co dzień spokój i harmonię.
🏔 Wspólne wyjście w góry:
Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości pełniła zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat.
📍Więcej informacji i kontakt:
Rafał Rogowicz: 731717628, www.rogor.pl