Zapraszamy na 5 edycję Aktywnego Tygodnia z treningiem mentalnym, jogą i windsurfingiem.Termin:
28 sierpnia – 4 wrzesień 2019
☀️ Cena:
FIRST MINUTE
299 euro/osoba
przy rezerwacji do 01.03.2021.

Cena regularna 350 euro☀️ Cena zawiera:
– 5 dniowy kurs windsurfingowy
– codziennie joga z Anią
– zajęcia treningu mentalnego z Rafałem
– zakwaterowanie w apartamencie 3***
– zwiedzanie Splitu w języku polskim
– impreza integracyjna z grillem
– zdobywanie fortecy w gór☀️ O kursie windsurfingu:
– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00
– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób☀️ Trening mentalny:
Czeka Cię tydzień rozwoju osobistego. Spojrzysz na swoje życie optymistycznie i zaczniesz realizować swoje cele.
☀️ Joga:
Praktyka jogi pomaga utrzymać w dobrej kondycji tak ciało jak i umysł. Pozwala wzmocnić a zarazem uelastycznić mięśnie, uczy przy tym skupienia i koncentracji. Dzięki praktyce jogi uzyskujemy siłę, witalność oraz tak potrzebny na co dzień spokój i harmonię. Poranna praktyka przed rozpoczęciem zajęć windsurfingowych przygotuje i rozgrzeje nasze mięśnie, ścięgna i stawy, pobudzi krążenie i doda energii.
☀️ Zwiedzanie Splitu:
Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.
☀️ Wspólne wyjście w góry
zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości pełniła zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat.

Informacje pod nr: 731717628 – Rafał
507566009- Tramontana
Więcej informacji na stronie www.tramontana.com.pl