Zapraszamy Cię na wspaniały aktywny tydzień z jogą, windsurfingiem i treningiem mentalnym!

To nasz 8 wspólny wyjazd!

Będzie to czas aktywnego odpoczynku, ale spokojnie… zostaje też sporo wolnego czasu na plażowanie, odpoczynek i przyjemne spacery po urokliwym miasteczku Omiś!

☀️ Jak wygląda dzień?
Każdy rozpoczniemy praktyką jogi i chwilą medytacji. Tak, to niezwykle ważne, żeby umysł pozostał skoncentrowany, a ciało przyjemnie obudzone – uwierzcie nam, że cisza i spokój praktyki przydaje się później w czasie nauki pływania na windsurfingu!

Po jodze jest czas na śniadanie i chwilę po zapraszamy na warsztaty z Rafałem. Godziny windsurfingu uzależnione są od warunków pogodowych, dlatego czasami na kurs pójdziemy rano, a czasem popołudniu – ustalamy to na bieżąco.

Wieczorne atrakcje, to: grill na plaży i wspólna integracja, joga na SUP-ach, na wodzie poprzedzona krótkim szkoleniem pływania i poruszania się na deskach bez żagla. Chętnie też w ostatni wieczór zarezerwujemy stolik i wybierzemy się na wspólną kolację na koniec aktywnego tygodnia!

W jeden poranny dzień, zamiast jogi wybieramy się zdobywać Fortecę (ze względu na upały najlepiej jest wyruszyć wczesnym rankiem).

Chcesz jechać z nami, zapraszamy!

📍Sprawy organizacyjne:

Termin i miejsce wyjazdu:
26.08 – 2.09.2023, Omiś Chorwacja

Cena:
early birds: 350euro przy zapisie do 30.04
cena po 20 kwietnia: 410 euro

W cenie:
✅Zakwaterowanie w apartamentach 3***
✅Kurs windsurfingu
(5h z instruktorem, 3h możliwości pływania samodzielnie)
✅Warsztaty: joga i trening mentalny
✅Grill na plaży, wycieczka w góry

Cena nie zawiera:
➡️dojazd (jeśli nie chcesz jechać samochodem, polecamy połączenia WizzAir z Katowic i Warszawy)
➡️wyżywienie

📍Więcej o warsztatach:

🏄🏻‍♂️O kursie windsurfingu:
W czasie wyjazdu zaopiekują się nami profesjonalni instruktorzy. Tramontana w Omiśiu stacjonuje cały sezon, a warunki do pływania są idealne dla osób zupełnie początkujących (w tym dzieci), jak i zaawansowanych. Podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu. Grupy są kameralne – 6 osobowe.

Dlatego, jeśli nigdy jeszcze nie pływałeś/aś na windsurfingu – uwierz nam: to jest idealne miejsce, żeby zacząć!

🧠Trening mentalny:
Spotkamy się 3 razy na warsztatach. Porozmawiamy o tym czym są przekonania i jak łatwo pomylić je z faktami, chętnie będę wspierał Twoje sukcesy i pomagał w niepowodzeniach na desce, motywując i rozmawiając o tym, co się wydarza (oczywiście jeśli będziesz miał/a na to ochotę). Te trudności pomogą pokazać, jak właściwe podejście na desce, czy w życiu może zmienić się wraź ze zmianą myślenia. Niech ten czas będzie inspirującym czasem!

🧘🏼‍♀️Joga:
Będziemy praktykować w stylu Ashtanga Jogi, każdego poranka. Zajęcia będą dopasowane do każdej osoby indywidualnie. Jeśli nigdy wcześniej nie praktykowałeś/aś, to również dobry moment żeby rozpocząć. Cisza, spokój i skupienie, jakie niesie za sobą praktyka jogi pozwoli Ci nastawić się na resztę dnia. Joga może wspaniale wspierać naszą codzienność, jeśli tylko zaangażujesz się w praktykę.

⛰️Wspólne wyjście w góry:
Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości pełniła zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat.

Więcej informacji/zapisy/kontakt:

Rafał Rogowicz, tel.: 731717628

albo mailowo: rogor@rogor.pl
info@tramontana.com.pl