Terminy:

28 sierpnia – 4 wrzesień 2021
350 euro/osoba

W CENIE:

– zakwaterowanie w apartamencie 3***

– codzienne zajęcia treningu mentalnego z Rafałem

– codzienne zajęcia jogi z Anią

– wśród uczestników będziemy losować każdego dnia 1 osobę, która popracuje z coachem przez 60 minut face to face

– 5 dniowy kurs windsurfingowy

– zwiedzanie Splitu w języku polskim

– impreza integracyjna z grillem

– zdobywanie fortecy w górach

W CENIE APARTAMENTU:

– opieka polskiego rezydenta

– klimatyzacja

– Internet

– monitorowane miejsce parkingowe

– wyposażony aneks kuchenny

– pościel

– ręczniki

– TV

– taksa turystyczna

TRENINGI MENTALNE:

Rafał Rogowicz to dyplomowany coach APC, trener mentalny, terapeuta TSR,pedagog. Pasjonat sportu. Ukończył Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Współpracuje z pasjonatami sportu oraz z klubami sportowymi.

Trening mentalny ma takie samo znaczenie jak trening fizyczny – wykonywany systematycznie i pod okiem profesjonalisty rozwija oraz wzmacnia osobowość zawodnika. Buduje indywidualny system motywacji, zaangażowania i określenia celów zawodnika. Opiera się na wartościach, świadomym rozpoznawaniu i określaniu emocji będących sprzymierzeńcem sukcesu.

Korzyści płynące z warsztatów:

– poznasz swoje zasoby wnętrze

– nauczysz się wyznaczać i realizować swoje cele

– poznasz techniki motywowania się

– oswoisz swojego wewnętrznego sabotażystę

– dowiesz się jak radzić sobie ze stresem

– rozwiniesz swoją inteligencje emocjonalną

– nauczysz się pracy w grupie

– rozwiniesz swoją kreatywność

– dowiesz się jak radzić sobie z sukcesem

– poszerzysz swoje kompetencje interpersonalne

– poznasz autorskie metody i narzędzia pracy

– wzmocnisz soje poczucie pewności

PRAKTYKA JOGI:

Ania Sowińska instruktor jogi. Pasjonatka tej formy aktywności ruchowej. Joga jest znanym od tysiącleci systemem dbania o zrównoważony rozwój fizyczny i psychiczny.

KILKA INFORMACJI O KURSIE WINDSURFINGOWYM:

– 5 godzin kursu oraz 3 godzin wypożyczenia

– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną

– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych

– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę

– zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00

– grupy szkoleniowe od 4 do 6 osób

ZWIEDZANIE SPLITU

Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu z Tramontana prowadzi doświadczona przewodnik mówiąca w języku polskim.

IMPREZA INTEGRACYJNA Z GRILLEM

Grill na plaży – czyli najlepszy sposób na bliższe poznanie. Podczas niego będziecie mieli okazję spróbować prawdziwie chorwackich specjałów.

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH :Wspólne wyjście w góry – zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brac i Hvar, Omis oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków do zgrabienia.